Idealna sylwetka w miesiąc? Testuję Sliminator!

Sliminator to absolutna nowość na polskim rynku dietetycznym, która dotarła do nas aż z Kalifornii. Działanie produktu, nazywanego spalaczem tłuszczu, bardzo szybko rozniosło się na całym świecie. Ten suplement jako pierwszy dociera do 2 problemów jednocześnie, dzięki czemu nawet 5-krotnie przyspiesza zrzucanie zbędnych kilogramów.

Po pierwsze intensywnie spala tkankę tłuszczową, po drugie – pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu mikroflory bakteryjnej jelit. Połączenie tych funkcji przyspiesza i wzmacnia proces odchudzania, nie dopuszczając do powstania efektu jo-jo. Ale czy na pewno? Dziś dokładnie sprawdzimy, czy Sliminator rzeczywiście spala tłuszcz i jakie opinie otrzymał od osób, które go wypróbowały.

Czytaj dalej, a dowiesz się, czy warto sięgnąć po ten środek.

Jak i po co powstał Sliminator?

Sliminator powstał, by zwalczyć poważny problem, jakim jest otyłość na świecie. Opracowana przez dr. Macieja Rozteckiego metoda odchudzająca już od kilku lat zmienia życie jego pacjentów i wielu osób na całym świecie. On sam, lata temu, zmagał się z ogromną nadwagą i w żaden sposób nie mógł się jej pozbyć. Pewnego razu, pracując w laboratorium, odkrył komórki anty-lipilarne, które bez skutków ubocznych spalają tłuszcz. W ten sposób rozpoczęła się przygoda dr. Rozteckiego z nowatorską metodą odchudzania.

Udało mu się schudnąć w kilka tygodni, a gdy na własnym przykładzie przekonał się, że zrzucone kilogramy nie wracają, to postanowił pomóc i innym. Znalazł naukowców, którzy pomogli mu stworzyć produkt finalny i wprowadzić go na rynek. Zapragnął, by środek, który odmienił jego życie, pomógł każdemu, kto zmaga się z otyłością. Rozpoczął od swoich pacjentów w prywatnej klinice w Kalifornii, a pozytywne opinie sprawiły, że działanie produktu rozpowszechniło się błyskawicznie.

Jak działa Sliminator?

Sliminator przede wszystkim bez żadnych skutków ubocznych spala tłuszcz. Jego formuła uwalnia odpowiednią ilość składników aktywnych, które “rozkazują” organizmowi, aby natychmiast zaczął spalać tłuszcz. Substancje odpowiedzialne za to polecenie są wypuszczane równomiernie, dlatego ciało nie doznaje szoku, a tłuszcz w każdym miejscu jest sukcesywnie spalany, aż do uzyskania jego prawidłowej ilości, a Twojej perfekcyjnej sylwetki.

Oprócz tego kapsułki mają silne działanie na podwzgórze, czyli część podkorową mózgu, która jest odpowiedzialna za uczucie sytości. W ten sposób skutecznie hamują apetyt, jeszcze bardziej przyspieszając osiągnięcie wymarzonej sylwetki. Ale to jeszcze nie wszystko, bo zawarte składniki doskonale regulują także poziom serotoniny. A to bezpośrednio wpływa na lepszy nastrój i mniejszą ochotę, by sięgnąć po przekąskę ze względów emocjonalnych.

Sliminator błyskawicznie poprawia metabolizm i modeluje całą sylwetkę. Dzięki termogenezie natychmiast przyspiesza procesy trawienne i spala każdą cząstkę pożywienia. Tak przyspieszona przemiana materii powoduje, że organizm pozbywa się wszystkich dostarczonych kalorii. Żadna kaloria nie zostaje w ciele, a więc nie odkłada nam się tłuszcz ani dodatkowe kilogramy.

Rezultaty stosowania, czyli jak to wygląda w praktyce?

Przyjmowanie kapsułek już od 1. dnia poprawia funkcjonowanie układu pokarmowego, przede wszystkim eliminuje uciążliwe wzdęcia i zaparcia. Z każdym kolejnym dniem zwiększa się uczucie lekkości i dobrego ogólnego samopoczucia. Sliminator maksymalnie hamuje apetyt, przez co mniej się je, ale nie odczuwa uczucia głodu ani żadnego dyskomfortu.

Tłuszcze oraz węglowodany nie są wchłanianie przez organizm tylko w całości wykorzystywane. A zbędny tłuszcz jest przez cały czas spalany, do czasu aż osiągnie minimalny poziom, czyli aż sylwetka stanie się idealna. Jednocześnie pod skórą nie magazynuje się już ani gram tkanki tłuszczowej, dlatego cały proces odchudzania jest nawet 5 razy skuteczniejszy od tradycyjnego odchudzania.

Codzienne stosowanie tego nowatorskiego środka prowadzi do absolutnej przemiany naszej figury. Organizm zatrzymuje tylko te składniki, które są mu niezbędne: wartościowe witaminy, minerały i substancje odżywcze. Cała reszta nie jest odkładana, tylko zostaje usuwana. To samo dzieje się z zalegającym w organizmie tłuszczem – każdego dnia aktywna formuła Sliminatora spala zmagazynowany w naszym ciele tłuszcz.

Opinie konsumentów z Polski

Przeczytałam całą masę pozytywnych opinii o produkcie, który wielu ludziom pomógł schudnąć i poprawić pracę całego układu pokarmowego. Wybrałam 2 z nich, abyście mieli możliwość zapoznania się z rzeczywistymi historiami przemiany:

W swoim ciele czułam się jak w klatce. Wstydziłam się wychodzić, wstydziłam się tego, jak ludzie patrzą na mnie na ulicy. Wracałam z pracy i zamykałam się w mieszkaniu. Ważyłam 92 kg i ciągle na nic nie miałam siły ani ochoty. Leki, które przez lata musiałam brać, a także tryb pracy i podatność na tycie sprawiły, że ważyłam tak dużo. Próbowałam już wszystkiego i ciągle nawet jeśli schudłam, to zaraz potem wracałam do starej wagi. Natrafiłam na pewien artykuł o tych kapsułkach i stwierdziłam, że i tak nie mam nic do stracenia. Oczywiście nie wierzyłam, że mogę schudnąć, ale koleżanka przekonała mnie, żeby spróbować, w końcu nie były to jakieś duże pieniądze. Zaczęłam brać kapsułki i już po 3 dniach poczułam ogromną różnicę. Czułam się lżejsza, mój metabolizm znacznie się przyspieszył, nie miałam problemów ze wzdęciami. Miesiąc później ważyłam już 15 kg mniej, a po 2 miesiącach 25 kg mniej! Sliminator po prostu wypalił ze mnie cały tłuszcz, którego za nic w świecie nie potrafiłam pozbyć się przez wiele lat! Teraz ważę 65 kg i czuję się fantastycznie w swoim ciele! Wychodzę na miasto, spotykam się z ludźmi, ciągle słyszę, jak dobrze wyglądam. Chce mi się wszystko robić, chce mi się żyć! Czuję się lekko, nie jestem głodna i nie mam żadnych problemów z zaparciami. Polecam absolutnie każdemu, a szczególnie tym, którzy, jak ja kiedyś, stracili już całkiem nadzieję na lepsze życie!

Magdalena, 31 lat, rezultat: -25 kg

Przez swoją nadwagę zacząłem mieć problemy z kolanami i bardziej męczyłem się w pracy, a pracuję fizycznie - na budowie. Do tego jeszcze czułem się coraz gorzej, miałem mniej siły na cokolwiek. Pojawiły się też bardzo bardzo dokuczliwe problemy z wypróżnianiem, wzdęcia i zaparcia. Żona zdecydowała, że trzeba coś z tym zrobić. Zaczęła gotować mi jakieś dietetyczne posiłki, warzywka, którymi nie potrafiłem się najeść i od rana do nocy chodziłem głodny i zdenerwowany. Zacząłem szukać innego sposobu i znalazłem Sliminator. Wróciłem do normalnego jedzenia, zdrowszego niż wcześniej, bo już nie jadłem fast-foodów, czy chipsów, ale takiego, które lubię i po którym czułem się najedzony. A i tak jadłem znacznie mniej, bo po kapsułkach długo czułem się syty, jakbym zjadł porządny obiad. Bardzo szybko zobaczyłem i poczułem efekt tego niesamowitego środka. W ciągu półtora miesiąca schudłem aż 16 kg! Nie dość, że zacząłem lepiej wyglądać, to jeszcze czuję się jakbym miał z 10 lat mniej. W pracy jest mi znacznie lżej, a i dla żony nagle jestem znacznie atrakcyjniejszy. Ten cały Sliminator to istne cudo, gdyby nie on, to nadal jadłbym warzywka, chodził głodny i miał problemy z zaparciami i wzdęciami. Czuję się świetnie i jestem lekki jak nigdy! Serdecznie polecam każdemu - jeśli macie takie problemy, jak najszybciej zacznijcie brać te kapsułki. Zobaczycie, jak szybko pozbędziecie się wszystkich problemów!

Adam, 45 lat, rezultat: -16 kg

Moja opinia – czy polecam Sliminator?

Początkowo byłam trochę sceptycznie nastawiona, ale po zapoznaniu się z wszystkimi informacjami, statystykami, badaniami i opiniami konsumentów, muszę stwierdzić, że Sliminator to rzeczywiście genialny produkt. Efekty jego działania są potwierdzane każdego dnia w coraz to większej liczbie krajów. Te kapsułki pozwalają schudnąć każdemu, niezależnie od wieku i aktualnej sylwetki. Oficjalnie mogę polecić Sliminator wszystkim zainteresowanym i chyba nawet sama się na niego zdecyduję, choć niektórzy uważają, że już nie potrzebuję. :)) • Krzysztof Miazek
  20 minut temu
  Pani Jagodo, czy sliminator jest tak samo niezdrowy jak spalacze?
 • Jagoda Pułanek Autorka
  16 minut temu
  Krzysztofie! Sliminator posiada same naturalne składniki w tym Ekstrakt z owoców Acai, błonnik z akacji, i parę innych.. Wiec odpowiadając na Pańskie pytanie, nie. Sliminator jest dużo zdrowszy dla zdrowia, bez porównania!
 • Ania Leksińska
  7 minut temu
  Zachęcił mnie Pani artykuł, zaryzykuje :)
 • noemptynoempty